Jdi na obsah Jdi na menu
 


týraná zvířata,tak tady se staráte o týrané zvířátka...

Obrazek

Jméno:Kubíček

Takto jsme ho našli,bude vděčnej za každé pohlazení

Obrazek

Jméno:Pišta

je po operaci...byl velice týranej...

Obrazek

Jméno:George

Našli sme ho v tomto stavu,pomozte mu

Obrazek

Jméno:Majdulka

Je na to strašně,taky potřebuje pomoct

Obrazek

Já vim je to ztrašný,ale takto jsme ji našli.

Jméno:Sašenka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sdfg

(sara, 2. 11. 2010 16:32)

je ten kun mrtvej?

chudaci zvirata

(dominika, 29. 10. 2010 10:28)

to je hrozne jak lide zvirata tyraj.jsou to strasne zly lide,meli bys te je najit a zavrit.co je to za lidi to nejsou lidi ale sami blbci a volove.tak vas prosim prosim pomoste jim ty zvirata jsou chudaci a tem lidem co jim to udelali tak bych jim udelala to sami.

to nemužou dělat

(petra, 9 2010 27.10, 13.5., 27. 10. 2010 13:09)

ty co tírají psa,koně,králíka ,a jiná zvířata ty lidi musí bít mrtvý nedokážou si přectavit jak je tobolí takže bich jim to udělala taky .pomoc tejim , prosím prosím .ty zvířata jsou chudáci

POMOZME TĚM CHUDÁČKŮM

(aneta, 26. 6. 2010 15:31)

Pomozme těm chudáčkům jsou tak bezmocní.Abychom je zachránily sepišme něco jako petici a ať se na to lidi podepíší.Ty malinká stvoření uklidní každý náš vztek.A proto až mi bude 18 tak si koupím obchod nebo kus mého bytu bude pro zvířátka.Když někdo nebode chtít zvířátko tak ho dá ke mě a odemě si ho může koupit.A proto udělejme co je v našich silách ať to jednou a provždy skončí.V čem se vám zdají jiní jsou jako my TAK PROTO ŘÍKÁM,POMOZME,TY ZVÍŘÁTKA NÁS SPRAVEDLIVÉ POTŘEBUJÍ.

co to delaji ten chudackum

(adela, 14. 3. 2010 12:14)

Jak muze bejt nikdo tak krutej to nechapua hlavne jim snat ani nedavaj najist jak sem videla tho boksera ten ma bejt silnej a ne chrt a to hribe to je takovej chudak kdybi ho nezabili tak bi byl mnohem hezci!!!!!!!!!!!!!!!!

Netirejte zvirata

(denisa, 20. 2. 2010 15:55)

ten kdo tyra zvirata je tak blbej protoze si to z tech zvirat nikdo nezaslouzi ,jaky by to bylo lidem kery tiraj zvirata,a najednou tyrali zvirata lide ty zvirata by meli radost te tyraj cloveka a ten cluve by nedoplatil jak nido uvidite TYRANA ZVIRATA tak volejte policiji a do utulku v utulku se o zvirata umi nekteri lide postarat netvrdim ze vsichni lide v utulku se staraj o zvirata dobre ale spose tarochu snazej abi neumreli zvirata

Bože..

(dalibor, 10. 1. 2010 4:37)

Prostě straštný!!!!!!!!!!!!!!!!!nato se neda ani dívat!

že vám to není blbý!!!

(akčina, 4. 11. 2009 15:35)

teda ze vam to neni blby! chudaci!jak si je sem jeste muzete davat!
vite,jak museli chudinecky trpet?!?! :(
jste fakt hrozny!!! :((

ne!!!!!!!!

(mimi-šárka, 18. 4. 2009 16:40)

Že vám neni blbý to tam dávat,a že to neni blbý jim-musí si uvědomit jaký by to bylo jim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nedá nedá se to jinak říct,než slovo MAGOŘI!

Starání o zvířátka

(Danny, 1. 3. 2008 12:41)

Kubíček- Ahoj čumáčku koukám že už ti je lépe. Tak dnes ti dám poslední antibiotika a sundáme už obvazy. Dám ti něco k papání asi budeš chtít mrkvičku co?? No jo tak na. A tady ti dám do pítka čistou vodu. A teť ti vyčistím klec. Hotovo.
Pišta- Ahoj zlatíčko. Koukám že ty to máš ještě hodně citlivé. Tak ty ještě budeš týden brát antibiotika a pak se uvidí. Tady máš jednu dávku antibiotik a vodu a granulky. Teť dostaneš ještě nějaké prášky na bolest.
George- Ahoj miláčku. Ty seš podviživený. Tak a máš zánět v levém oku. Tak ti předepíši antibiotika na týden a kapky do očí. Dnes dostaneš jen málo jídla protože kdybych ti dnes dala hodně mohl bys umřít. Musíš začít pomalu papat. Tak dostaneš čtvrt misky dneska. A jednu dávku antibiotik a dám ti 15 kapek do očí.
Majdulka- Ahoj miláčku. Ty už antibiotika nepotřebuješ. Dostaneš kapky do očí vždy 10 kapek a antidepresiva proti depresi. Tak a teť dostaneš čistou vodičku a granulky.
Sašenka- Ahoj zlatíčko. Ty tu budeš ještě docela dost dlouho. Tvůj stav se sice zlepšuje ale ještě s toho nejsi venku. Může se stát cokoli. A teť ti dám antibiotika a antidepsesiva a novou kapačku. Dám ti nový obvaz. Dostaneš tekutou stravu a vodu.
TAK PAPA MILÁČCI ZÍTRA MOŽNÁ ZASE PŘÍJDU.

Starání o zvířátka

(Danny, 20. 2. 2008 20:43)

Ahoj zlatíčka tak vám du dát napapat a vyčistit vám všem srst. A tobě sašenko du vybrat boxík. Koukám že se váš zdravotní stav značně zlepšil tak to jsem mocinky ráda. Tobě sašenko zmizel ten šrám na tý noze a ty George už nejsi tak moc vyhublí. No to je skvělé a koukám že tu je nový pejsem Majdulka. Tak se mě neboj já ti nic neudělám dám ti antibiotika a bude to vpořádku a to Sašenko musím také dát antibiotika.

Starání o zvířátka

(Danny, 27. 1. 2008 14:04)

Pejsci: Ahojík tak tady máte vodičku a granulky. Taky vám nesu prášky proti bolesti a antibiotika. A dám vám obvazy na rány. A umyju vás.
Kralíček: Ahoj Kubíku tak tady máš antibiotika. Ty sem ti já předepsala. Tak a tydy máš zrní a vodu a tyky mrkvičku a jablíčko.
Koník:
Sašenko tobě sem udělala rengen a máš frakturu lebky. Takze ti dám obvazy na hlavy antibiotika a prášky na spaní. A budeš na kapačkách. Tvůj zdravotní stav se sice zlepšuje ale ještě potrvá dlouho než vstaneš na nohy.
Tak ahoj miláčci.

Starání

(Danny, 26. 1. 2008 10:19)

Ahoj Kubíku. Tak koukám že ti je zase o trochu lépe. Ale rači ti dám antibiotika aby ses co nejrichleji uzdravil. A tady máš mrkvičku a vodičku.
Ahoj Pišto. Tady máš granulky a čistou vodičku a taky antibiotika. A něco proti bolesti.
Ty George dostaneš to samé. A snad se vám uleví.
Ahojík Majdulko ty chudáčku tady máš granulky a vodičku a taky antibiotika.
Ahoj Sašenko. Tady máš oves vodičku a taky antibiotika a něco na uklidnění neboj se holka to bude v pořádku co nevidět se uzdravíš.

Starání

(Danny, 25. 1. 2008 21:16)

Ahojík koníku já ti ty rány ošetřím. Dám ti nějaké léky proti bolesti a dám ti napapat a vičistím ti boxík.
Ahoj králíčku tobě dám taky něco proti bolesti. A taky mrkvičky a zrní.
A vám pejsci dám granule dám vám prášky proti bolesti a čistou vodičku. A snad se co nejrichleji uzdravíte. Tak pa pa miláčci