Jdi na obsah Jdi na menu
 


AHoj..tak sem pisejte ruzne dotazy pripominky atd a mi zkusime vyhovet:-)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Návrh

(Danny, 20. 2. 2008 21:13)

Mohli byste udělat hodiny ježdění. Já to vysvětlím některý z členů který má několik hodných koní který na sobě snesou i neskušené jezdce a vyzná se dost v koních, tak by mohl založit něco podobného jeko klub. Třeba kdyby sára chtěla jezdit nebo si pronajmout jednoho z mích koní, tak mi zaplatí a já jí toho koně propůjčím na domluvenou dobu. A kdyby se na něm chtěla jen svězt tak mi zaplatí uvedenou částku a já s ní pojedu na vyjížďku a nebo si jí vezmu na lonž. To už by byla její volba. Se Sárou a Šárkou se znám dlouho takže spolu většinou trávíme dost času. A toto jsme vymysleli. Když něco nepochopíte tak se zeptejte.

Supééér

(Danny, 20. 2. 2008 21:00)

Ještě sem vás nepochválila je fakt supéééér. Líbí se mi tu.

Danny

(M.i.š.á.k, 29. 1. 2008 17:26)

máě pěknej blog a co řikáš na ten klub co tu teďka je.?

Odpovět

(Danny, 26. 1. 2008 17:10)

No prostě, nějaký hodný koníky mít. Nejspíš valachy a klisny. A učit virtuálně členy jezdit na koních. Je to jenoduchý dyštak jestli to nechápete tak se koukněte na tu adresu internetovou a najeťte si na jezdecký klub. A podívejte se tam já to tam mám jiné ale vy byste to mohli udělat tak že byste se zeptaly nějakého člena jestli ten klub nechce řídit.

hele danny

(jedna, 26. 1. 2008 12:58)

jak to myslis klub?

Adresa

(Danny, 26. 1. 2008 12:08)

Ta adresa na tu virtuální stáj je www.koooniiik.blog.cz ale ta stáj není nic moc. No co tak se alespoň jukněte

Návrh

(Danny, 26. 1. 2008 11:42)

Mohly byste tu udělat klub jestli chcete poradit můžete se juknout na mojí virtuální stáj. Já tam mám jezdecký klub.

Prosím

(Jednorožec, 26. 1. 2008 10:12)

Ahoj majitelky této virtuální stáje. Promiňte že píšu sem já nevím kam jinam bych psala. Chci jen oznámit že musím se odhlásit od této stáje , protože my se stěhujeme do Prahy a nebudeme mít internet a tak tu nebudu moct být. A tak bych chtěla aby se Sixteen dostala do rukou Danny. Ona má své vlastní koníky kteří nejsou virtuální a umí se o ně postarat. A tak chci aby Sixteen byla u Danny. Prosím dejte jí k Danny a promiňte že sem se sem přihlásila a zase se odhlašuji ale dozvěděla sem se to o tom stěhovámí teprve dnes a dnes sem i naposledy na internetu. Psala Jednorožec